Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Liridonnsq

  • Anëtarësuar nga: 01/02/2017

Përshkrimi

IMG-20210615-WA0008

€300

Kauça nga CH

Në shitje kauçat me çmim 300€, kauçat janë të ardhur nga CH, janë në gjendje të rregullt, të përdorur. – 2 dysha – 1 fotele […]

570 total views, 1 today

Komoda01

€50

Komoda per TV

Komoda eshte e perdorur mirpo nuk ka prishje apo defekte!

977 total views, 0 today

20200515_154304

€200

Shitet komoda dhe tepijat

Cmimi i diskutueshem ! Janë 3 tepija : 1 e madhe dhe 2 te vogla siq shihen ne foto 1 komod Jane ne gjendje te […]

1547 total views, 0 today

IMG-0685450de428366e82ad672ebe498892-V

€1,100

Opel Zafira 1.8 16v

Vetura eshte e ardhur nga jashte shtetit, eshte e ruajtur, nuk ka regjistrim as dogan te kryer! Momentalisht gjendet ne Gjilan.

732 total views, 0 today

P_20190822_180957-01

€1,600

Ford Focus TDDI 2002

Vetura ka regjistrim deri me 04/2020.

630 total views, 0 today

P_20190430_124010

€100

Të shitur – 2 x kauça dhe fotele

Janë funksionale, dy tresha dhe një fotele. Çmimi 100 €, i diskutueshëm!

1213 total views, 0 today

P_20180217_130257_HDR

€800

Renault | Clio 1 | 1.4 | Benzin + TNG

Vetura është në gjendje të rregulltë. Regjistrim deri në gusht 2018 A-test deri 2021 Goma M+S

1301 total views, 0 today

P_20170520_171430

€600

Volkswagen | Golf 2 | 1.6 | Benzin + TNG

Vetura është në gjendje të rregulltë dhe ka regjistrim deri nëntor 2018, ka goma të M+S.

1163 total views, 0 today

IMG-b6e208de46cfd0b95cb25b9bb0ec230e-V

€0

BMW E46 318

BMW e 46 318 Benzin viti 2000 Automatik Ka klime, kuke, dy qelsa, radio me 6 CD, me goma dimri, drita mjegulle, dritaret e para […]

2091 total views, 0 today

P_20180329_133733

€200

Playstation 3 Slim | 120 GB | 15 cd lojra

Mekanizmim per ti marrur cd brendat eshte prishur(CD-ROM per ti lexuar cd funksionon!). – i blerë i ri – 120 GB HDD – 15 cd […]

863 total views, 0 today

IMG-4f20edf320a1f03970fc4dba8f7a74e8-V

€3,500

IMT 539 – Ferguson

+38344401945 – Viber Traktori është i regjistruar, dhe është në gjendje të rregulltë.

1570 total views, 0 today

P_20170121_134743

€120

Shiten te gjithe per

Nokia E5-00→20€ Iphone 4s ~ ka icloud→40€ Samsung B2000→15€ Tablet Havit ~ 4 gb adapteri nuk e mbush shpejt eshte i demtuar adapteri!!!→30€ Samsung E2550→5€ […]

1818 total views, 1 today

P_20160911_181353

€1,300

Renault Clio 1.4 ~ benzin-plin (1994)

Vetura eshte ne gjendje shume te mire ka goma te reja dhe regjistrim, ka te kryer A testin e plinit me afat deri ne 2020.

1300 total views, 0 today

P_20170128_112317

€800

Golf 2 – 1.6 benzin-plin

Vetura punon shume mire,ka kater guma te reja M+S.

1420 total views, 1 today