Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0631630988 +37744258408' (1)

IMG_2190

€2,600

Shitet Passati B5, v 2000, 1.9 TDI..viber+37744258408

Shitet Passati B5, v 2000, 1.9 TDI me DI kuqe,240000km,i servisuar para 3 jave, me 4+4 goma.vetura si dhe motori janë gjendje perfekte.climatronic, ulëset të […]

1121 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas