Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,600

Shitet Passati B5, v 2000, 1.9 TDI..viber+37744258408

  • Rruga: Qemal Shehu
  • Lokacioni: Preshevë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 08/10/2017 11:09 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_2190
IMG_2186IMG_2182IMG_2183IMG_2184IMG_2185IMG_2189IMG_2188

Përshkrimi


Shitet Passati B5, v 2000, 1.9 TDI me DI kuqe,240000km,i servisuar para 3 jave, me 4+4 goma.vetura si dhe motori janë gjendje perfekte.climatronic, ulëset të lëkurës,tempomat,Abs,dritaret automatike,2 çelësa…Regjistrim deri 04/2018.
Bëj ndërrim me auto më të re familjare, blerësit serioz tě lajm në 0638644594 apo viber+37744258408


1197 total views, 1 today

  

Listing ID: 76759dab03325050

Sponsored Links