Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth auronademi

  • Anëtarësuar nga: 08/10/2017

Përshkrimi

28876744_10155877422506418_1912872946_o

€2,242

Shitet Passati B5

Shitet Passati B5, v 2000, 1.9 TDI me DI kuqe,243000km,i servisuar me servis te madh e te vogel, pas asnje lloj investimi, me 4 goma […]

1264 total views, 0 today

IMG_2190

€2,600

Shitet Passati B5, v 2000, 1.9 TDI..viber+37744258408

Shitet Passati B5, v 2000, 1.9 TDI me DI kuqe,240000km,i servisuar para 3 jave, me 4+4 goma.vetura si dhe motori janë gjendje perfekte.climatronic, ulëset të […]

1165 total views, 0 today