Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0631853600' (1)

image-0-02-01-67cafa1cfe3481cf954dd5f2795a7af051b68a68cb6f3d0f260d29f541464823-V

€0

Vw bora 1.9 TDI Highline 2001 viti

Bora eshte ne gjendje shkelqyer i shtrengusht motori sapo servisuar ka te ndrruar rrypet ulen dhe filterin ka hargjimet e vogla alufelne 16col goma te […]

629 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas