Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Vw bora 1.9 TDI Highline 2001 viti

  • Rruga: Rs
  • Lokacioni: Preseve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 26/02/2017 2:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image-0-02-01-67cafa1cfe3481cf954dd5f2795a7af051b68a68cb6f3d0f260d29f541464823-V
image-0-02-01-0c26ee7e70e7877b860f689f418924ee86b16130d172cffa747271651dff1f38-Vimage-0-02-01-72bccf5a1431db246995bafcb14f624e26236b33a353dfaaf66267e155d9acce-Vimage-0-02-01-e52dbd8f80cb869648f48d4ba9dafe7f70a82733b028a5c22f869c2e3d351574-Vimage-0-02-01-730e345ef9feed609bbe5659ab6f56bdc05b7cbea3851c4ab9cd2ac5fb1f9502-Vimage-0-02-01-de0466239597fb3470a6d02fa18d7fa39421bc974855840dd871973932d16d74-Vimage-0-02-01-3f09c42186539955f1829e83817f37f7270704f5190a19eaa386cbe8f7a86ac2-Vimage-0-02-01-6e12f153c100730c15554fc0403c5a0d58147bd7044e3b1259501e37ebdef6d8-Vimage-0-02-01-dc161c57129fb5e74e7e8ca8a84d410a1e9e95c96aa722ba148bd11a61e8a702-Vimage-0-02-01-2956a4a01052ab07b1ffb905a1c9fe6560f33ccef65c8ebc8f788537e6a1f40e-V

Përshkrimi


Bora eshte ne gjendje shkelqyer i shtrengusht motori sapo servisuar ka te ndrruar rrypet ulen dhe filterin ka hargjimet e vogla alufelne 16col goma te mira posedon klimatronic tempomat gjamet elektronic cmimi sipas marveshjes per me shum info nr0631853600 nr0628169446


733 total views, 1 today

  

Listing ID: 60958b2e13eafd95

Sponsored Links