Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Xonci

  • Anëtarësuar nga: 17/02/2017

Përshkrimi

image-0-02-05-a01aaae96ef3891ad27b76775fb44527662cbb5c81d0cc20ad3aadd579063492-V

€1,300

Golf 3 1.9 tdi 66kw 90ps karavan viti 1994

Golfi eshte ne gjendje shume te rregullt rigjistrim nderin 10.2017 ,4 goma te mira m+s . per me shum info nr tel 0628169446.nr 2 0638402785 […]

1206 total views, 1 today

image-0-02-01-67cafa1cfe3481cf954dd5f2795a7af051b68a68cb6f3d0f260d29f541464823-V

€0

Vw bora 1.9 TDI Highline 2001 viti

Bora eshte ne gjendje shkelqyer i shtrengusht motori sapo servisuar ka te ndrruar rrypet ulen dhe filterin ka hargjimet e vogla alufelne 16col goma te […]

605 total views, 0 today