Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0638160596 +381637465558' (15)

15578453_1047811355347461_5617123271416929684_n

€1

Lokale ne Shitje

SHITET OBJEKTI AFARIST ME EXTRA CMIM PER M2 OFERTA VLEN DERI NE FUND TE MUAJIT Bellça Patundshmëri Shet Objektin Afarist me 2 Lokale Afariste me […]

2110 total views, 0 today

12227646_631838280252664_3129077032146581786_n

€1

Banesa tek Swiss Rezidence

Bellca Patundshmeri ka per Shitje 2 Banesa tek Kompleksi Banesor Swiss Rezidenc ne Rrugen Vellezerit Frasheri Banesa posedon 107 m2 hapsirë dhe gjendet në katin […]

1343 total views, 0 today

12227646_631838280252664_3129077032146581786_n

€1

Lokale ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje 2 Lokale tek Kompleksi Banesor Swiss Rezidenc me dim; Lokali i 1 -100m2 Lokali i 2-230m2 Lokalet jan te Gatshem […]

1073 total views, 0 today

16933610_1203002569794876_906501295_n

€1

Opel Zafira

Shitet Opel Zafira Viti 2007 Dizell Automatik-Tiptronik 7 Ulse Klima i Importuar nga Zvicrra me Liber Servisi Kilometraza e Garantuar 253117 ne Gjendje Perfekte e […]

1563 total views, 0 today

16730198_1109990229129573_4041887502703780389_n

€1

Bellça Patundshmëri

Keni përtë Shitur apo Doni përtë Bler; Troje Shtëpi Banesa Lokale Tok Bujqësore ne ndërmjetsojm në Shit-Blerjen në Preshevë Prishtine Fushë Kosovë Gjilan Ulqin etj […]

1209 total views, 0 today

16933560_1202393703189096_1235094093_n

€1

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Shtepin ne qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek Qendra Afariste *ABAZI* Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale. […]

1545 total views, 0 today

15589591_1049004648561465_332070630797773260_n

€1

Troje ne Shitje

Bellça Patundshmëri Shet Troje me apo pa Ndërtim të Shtëpive Doni të Jetoni në një Lagje të qet atëher neja mundësojm një Jet të qet […]

1188 total views, 0 today

16809588_1198050786956721_2026278189_n

€1

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Shtepit ne Rrugen Selami Hallaci ne Presheve Rruga qete con per Fsh.Rahovice apo perball Depos se Materialit Ndertimor *MAJANCA* Shtepit […]

940 total views, 0 today

16780492_1196919973736469_364171867_n

€1

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Troje perball Mega Marketit Men Afer Sallonit te Mobiljeve Nita afer Lagjes Eny Lux Rezidence Trojet jan te Parcelizuara per […]

1565 total views, 1 today

16790632_1196851553743311_126223450_n

€1

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Shtepin ne Gjilan ne Rrugen Gazmend Zajmi apo tek Varrezat e Qyteti Per ma shum info mund te na kontaktoni […]

1206 total views, 0 today

14373090861437309086-09

€1

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje shtepia ne qender te Presheves, rruga Sava Kovacevic nr 93, ose afer Medreses. Shtepia ka tri kate, 7 dhoma, oborr, […]

978 total views, 0 today

16780080_1195224427239357_1762101666_n

€1

Bellca Patundshmeri

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Shtëpin tek Lagja Eny Lux Rezidenc e 6 Shtëpi në anën e Gjatht Shtëpija ka këtë renditje Kati 1 ka […]

1399 total views, 0 today

16559259_2219233008301191_1560127212_n

€1

Troje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje mbi 3000m2 Toke me çertifikat pronesie. Ndollet prane Rr; Sokol Olldashi Tale.Lezhe 2.3 klm nga plazhi Toka sherben per cdo […]

1421 total views, 0 today

16559231_1190282124400254_861992628_n

€1

Troje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Truallin 4060m2 ne Rrugen Tranzite Presheve St.Hekurullor apo tek Varrezat e Norces Trualli me Shenjen * posedon Infrastrukturen e nevojshme […]

1279 total views, 0 today

16652679_1189224204506046_793429913_n

€1

Troje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Truallin 396m2 ne Rrugen 15 Nentori ose Perball Qendres Tregtare VM Center Trualli eshte i Parcelizuar ka Infrastrukturen e nevojshme […]

1030 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas