Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa tek Swiss Rezidence

  • Rruga: Velezerit Frasheri
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 23/02/2017 5:37 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
12227646_631838280252664_3129077032146581786_n
1480537_400701700032991_899358712_n601187_399062830196878_1644448763_n1425766_399115630191598_1047880084_n1452047_399069426862885_1774340859_n16865018_872993442803812_1205170988676892767_n

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje 2 Banesa tek Kompleksi Banesor Swiss Rezidenc ne Rrugen Vellezerit Frasheri Banesa posedon 107 m2 hapsirë dhe gjendet në katin e dytë me pamje nga rruga, në bllokin e V (5)

Na kontaktoni në Fcb Bellça Patundshmëri mob-0638160596 apo Viber-Watcapp- +381637465558

Gjindemi ne Rrugen Zenel Ajdini n-6 apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*

Ju mirëpresim ju flm për Besimin


1380 total views, 1 today

  

Listing ID: 84858af0b4dc1783

Sponsored Links