Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/02/2017 6:02 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
16933560_1202393703189096_1235094093_n
16923505_1202393716522428_2032115373_n16900125_1202393766522423_95628610_n16900125_1202393766522423_95628610_n16933586_1202393736522426_201969003_n16900341_1202393863189080_1583190377_n16900379_1202393796522420_717193915_n16923913_1202393826522417_1476070043_n16933997_1202393813189085_509743187_n

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje Shtepin ne qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek Qendra Afariste *ABAZI*
Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale.
Siperfaqja totale e Truallit perfshire Objektin eshte 384m2.

Bejme edhe ndrrim me ndonje prone ne Prishtine.

Per me shum info mund te na kontaktoni ne Fcb Bellça Patundshmëri mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Gjindemi ne Rrugen Zenel Ajdini N-6 apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*

Ju mirepresin ne Agjrencionin Bellca Patundshmeri


1447 total views, 1 today

  

Listing ID: 7358adc1d14dc5c

Sponsored Links