Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0638520013 ose Viber : +41762340541' (5)

IMG_3970

€0

Goma te ndryshme

Posedojmë goma të ndryshme me fellne : 205/55-16 M+S – Audi 195/60-16 C M+S – VW Sharan 185/55-15 M+S – Skoda me 5 shtrafa 185/65-15 […]

1239 total views, 0 today

IMG_3545

€3,600

Traktorë

Viti i traktorit 1989 , IMT 542 . Çmimi i diskutueshëm .

1897 total views, 0 today

IMG_3542

€0

Goma dhe fellne

Posedojmë goma dhe fellne të ndryshme të ardhura nga Zvicrra, me kualitet të lartë dhe çmim të volitshëm . Goma: 205/65-15C (4 copë) , M+S […]

1555 total views, 0 today

IMG_3526

€150

Goma për Xhip

235/65-17 Continental 4×4 , M+S .

1062 total views, 0 today

IMG_3529

€0

Goma me fellne

Goma me fellne : 205/40-17 (4 shtrafa) Verë 230€ – Ford 225/55-17 M+S , Michelin 240€ – Citroen 205/65-15 M+S Continental 150€ – BMW 225/50-16 […]

1901 total views, 0 today

Publiko Falas