Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Goma dhe fellne

  • Rruga: Geraj
  • Lokacioni: Geraj
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 24/06/2017 1:59 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_3542
IMG_3540IMG_3541IMG_3544

Përshkrimi


Posedojmë goma dhe fellne të ndryshme të ardhura nga Zvicrra, me kualitet të lartë dhe çmim të volitshëm .

Goma:

205/65-15C (4 copë) , M+S – 140€
205/55-16 (4 copë) , M+S -90€
215/60-16 (4 copë) , M+S -100€
225/55-16 (4 copë) , M+S -100€
275/40-20 (2 copë) , M+S – 100€
155/65-14 (4 copë) , M+S – 60€
155/65-14 (4 copë) , M+S – 60€
155/65-14 (4 copë) , Verës – 50€
155/65-14 (4 copë) , Verës – 50€
195/60-16C ( 2 copë) , M+S -40€

Si dhe shumë lloje të tjera të gomave, me dimensione të ndryshme.

Posedojmë fellne për Golf 3 , Opel , Hondai , Golf5 , Xhip Doç , Mercedes , etj. .


1595 total views, 1 today

  

Listing ID: 882594e7032ee67e

Sponsored Links