Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Goma te ndryshme

  • Rruga: Geraj
  • Lokacioni: Geraj
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17500
  • Postuar: 19/09/2017 12:10 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_3970
IMG_3971IMG_3972IMG_3973IMG_3974IMG_3975IMG_3976IMG_3977

Përshkrimi


Posedojmë goma të ndryshme me fellne :

205/55-16 M+S – Audi
195/60-16 C M+S – VW Sharan
185/55-15 M+S – Skoda me 5 shtrafa
185/65-15 M+S – me bandash Fiat , Opel , etj .

si dhe goma me madhesi te ndryshme :

215/45-17 Verës ( 4 copë )
205/70-15 M+S ( 4 copë )
185/55-14 M+S ( 2 copë ) 205/55-16 ( 2 copë ) M+S , etj . .


1190 total views, 1 today

  

Listing ID: 22159c1092935ca7

Sponsored Links