Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+377 44 81 23 53' (1)

20170305_141323

€1

Golf 4 1.9 SDI

Shitet Golf 4 1.9 SDI Dizel viti i P.2002.Ne gjendje shumë të mirë teknike,të gjitha serviset të kryera me rregull.Posedon radio SONY me CD dhe […]

760 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas