Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Lum Haruni

  • Anëtarësuar nga: 05/03/2017

Përshkrimi

20170305_141331

€2,550

Shitet VW Golf 4 SDI 2002

Shitet VW Golf 4  viti i prodhimit 2002,1.9 SDI ne gjendje shume te mire ose nderrohet me veture me te re.

1280 total views, 0 today

20170305_141323

€1

Golf 4 1.9 SDI

Shitet Golf 4 1.9 SDI Dizel viti i P.2002.Ne gjendje shumë të mirë teknike,të gjitha serviset të kryera me rregull.Posedon radio SONY me CD dhe […]

721 total views, 1 today