Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Golf 4 1.9 SDI

  • Rruga: Karposh
  • Lokacioni: Preshevë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 05/03/2017 5:08 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170305_141323
20170305_14133120170305_14134020170305_14140120170305_14141620170305_14143020170305_14150320170305_14152220170305_141535

Përshkrimi


Shitet Golf 4 1.9 SDI Dizel viti i P.2002.Ne gjendje shumë të mirë teknike,të gjitha serviset të kryera me rregull.Posedon radio SONY me CD dhe port USB.Çmimi shumë i volitshëm!!Tel.Viber +377 44 81 23 53


934 total views, 1 today

  

Listing ID: 31958bc1e5528ab5

Sponsored Links