Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381628551759' (1)

2a

€0

Shitet lokali ne Prishtine, tek sheshi nene tereza

Lokali gjindet ne prishtine dhe eshte ne pozite shum te mire per te zhvilluar biznes , eshte afer sheshit nene tereza dhe skenderbeu

2080 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas