Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet lokali ne Prishtine, tek sheshi nene tereza

  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 29/11/2017 9:53 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2a
KONTAKTET3a4

Përshkrimi


Lokali gjindet ne prishtine dhe eshte ne pozite shum te mire per te zhvilluar biznes , eshte afer sheshit nene tereza dhe skenderbeu


2237 total views, 1 today

  

Listing ID: 5775a1e837530686

Sponsored Links