Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth lokalineshitje

  • Anëtarësuar nga: 29/11/2017

Përshkrimi

2a

€0

Shitet lokali ne Prishtine, tek sheshi nene tereza

Lokali gjindet ne prishtine dhe eshte ne pozite shum te mire per te zhvilluar biznes , eshte afer sheshit nene tereza dhe skenderbeu

2045 total views, 1 today