Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381637729576' (1)

€90

Pllaka druri zvicerane

Shesim Pllaka 100% prej druri me garanci për kuzhina,shkalle druri dhe tavolina. Gjatsi 246 x 63.5 dhe 186 x 63.5 Trashesi 5cm dhe 3cm.

3782 total views, 2 today

Publiko Falas