Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381638232415' (2)

IMG-20170622-WA0008

€3,500

opel signum 1.9 diesel

Shitet vetura opel signum 1.9 cdti, 214000 km tkaluara, e sapo ardhur nga ch regjistrim 1 vit, 150 ps, dritat xnenon, karrikat likur, para dhe […]

1178 total views, 0 today

IMG-20170622-WA0008

€3,500

opel signum 1.9 diesel

Shitet vetura opel signun 1.9 diesel cdti (ti) viti 2005 e ardhur nga ch, 212.000 km tkaluara, automat, 150 ps, klim, senzor parkimi para dhe […]

720 total views, 0 today

Publiko Falas