Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,500

opel signum 1.9 diesel

  • Rruga: preshev
  • Lokacioni: preshev
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 02/07/2017 5:52 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20170622-WA0008
IMG-20170622-WA0007IMG-20170622-WA0006IMG-20170622-WA0004IMG-20170622-WA0005IMG-20170622-WA0003IMG-20170622-WA0002IMG-20170622-WA0000IMG-20170622-WA0001

Përshkrimi


Shitet vetura opel signun 1.9 diesel cdti (ti) viti 2005 e ardhur nga ch, 212.000 km tkaluara, automat, 150 ps, klim, senzor parkimi para dhe mprapa, ulset para mprapa me nxemje, dritat xsenon. Regjistrim 1 vit.
Per informata me te hollsishme na lajmroni ne nr e telefonit.


713 total views, 1 today

  

Listing ID: 476595932c803858

Sponsored Links