Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,500

opel signum 1.9 diesel

  • Rruga: geraj
  • Lokacioni: preshev
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 13/07/2017 2:29 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-20170622-WA0008
IMG-20170622-WA0007IMG-20170622-WA0006IMG-20170622-WA0004IMG-20170622-WA0005IMG-20170622-WA0003IMG-20170622-WA0002IMG-20170622-WA0000IMG-20170622-WA0001

Përshkrimi


Shitet vetura opel signum 1.9 cdti, 214000 km tkaluara, e sapo ardhur nga ch regjistrim 1 vit, 150 ps, dritat xnenon, karrikat likur, para dhe mprapa me nxemje, senzor para mprapa.
Per me shum info lajmrohuni ne telefon.


1113 total views, 1 today

  

Listing ID: 66596783ad80b7c

Sponsored Links