Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+38649124101' (2)

1

€0

SHITET TROLLI (BACJA)

Shitet trolli (bacja) ne Terrnofc, mehalla Kalle (Dogan). Trolli ka 1630 metra. Kontakti neper mes Fb-ut ose personalishte. Trolli eshte i dy pronareve dhe bartja […]

1193 total views, 0 today

1

€550

Shitet banesa ne katin e pare (FUSHE KOSOVE)

– Shitet banesa afer Xhamise dhe Shkolles fillore ,,Selman Riza,, ne Fushe Kosove. Banesa ka 55 m. Sallon me kuzhine, nje dhome gjumi dhe terasan. […]

1424 total views, 0 today

Publiko Falas