Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€550

Shitet banesa ne katin e pare (FUSHE KOSOVE)

  • Lokacioni: Fushe Kosove
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 08/06/2017 4:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1
2

Përshkrimi


– Shitet banesa afer Xhamise dhe Shkolles fillore ,,Selman Riza,, ne Fushe Kosove. Banesa ka 55 m. Sallon me kuzhine, nje dhome gjumi dhe terasan.
– Eshte na katin e pare te banimit, me pamje ka
rruga. E gatshme per banim dhe me mundesi perkthimi te menjehershem.
– Banesa eshte e pershtatshme per ordinance,
avokature, agjensone,zyre etj.

– Cmimi 550 Euro per meter katror.

(Mundsi ndrrimi me shtepi ne Bujanovc)


1447 total views, 2 today

  

Listing ID: 58859397878c73c1

Sponsored Links