Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

SHITET TROLLI (BACJA)

  • Rruga: Kalle
  • Lokacioni: Tërrnovc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 15/11/2017 11:26 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1

Përshkrimi


Shitet trolli (bacja) ne Terrnofc, mehalla Kalle (Dogan). Trolli ka 1630 metra. Kontakti neper mes Fb-ut ose personalishte. Trolli eshte i dy pronareve dhe bartja behet mbrenda dites. Ju lutemi kontaktoni vetem bleresit serioz.

Facebooku : Zaim Haliti


1243 total views, 1 today

  

Listing ID: 5155a0c244553a81

Sponsored Links