Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+46707353537' (1)

FB_IMG_1505157504729

€145,000

Shtepi banimi

Përshkrimi Shtepia posedon te gjitha dokumentat per bartjen tek blersi. Shtepia esht e kompletuar per banim, posedon Lokal 56 m2, Lokali posedon depo dhe wc […]

2771 total views, 2 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas