Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Agroni79

  • Anëtarësuar nga: 14/04/2018

Përshkrimi

FB_IMG_1505157504729

€145,000

Shtepi banimi

Përshkrimi Shtepia posedon te gjitha dokumentat per bartjen tek blersi. Shtepia esht e kompletuar per banim, posedon Lokal 56 m2, Lokali posedon depo dhe wc […]

2962 total views, 0 today