Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€145,000

Shtepi banimi

  • Lokacioni: Gjilan Lagjja Arberia
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 60000
  • Postuar: 14/04/2018 9:58 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
FB_IMG_1505157504729
FB_IMG_1505157509513FB_IMG_1505157512504FB_IMG_1505157518186FB_IMG_1505157528395FB_IMG_1505157536670FB_IMG_1505157534058FB_IMG_1505157550711FB_IMG_1505157547991FB_IMG_1505157539809

Përshkrimi


Përshkrimi

Shtepia posedon te gjitha dokumentat per bartjen tek blersi.

Shtepia esht e kompletuar per banim, posedon Lokal 56 m2, Lokali posedon depo dhe wc dhe mund te ndahet ne dyshe, per momentin esht i lishuar me qera.

Shtepia ka 5 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon, kuzhin, depo dhe garazhd,dy balkone te vogel dhe nje balkon te madh. Salloni kuzhina dhe nje dhom gjumi si dhe koridoret jan te shtruara me keramik kurse 4 dhoma gjumit me laminat.

Shtepia esht e ndertuar gjat vitit 2004-2005, nga Materiali me i mir per ket jan dokumentacioni si dhe plani ndertimit dhe Materialit, shtepia esht e izoluar me stiropor 10cm jasht, ka dhe kulmin te izoluar Nxemjen qendrore me radiator per momentin nxemja punon me dru por mund te ndryshoet te behet me rrym.
Punimet e keramikes jan te kryera gjat vitit 2015 dhe gjitha dyert jan te reja.

Shtepia ka 2 Ari vend me gjith shtepin, shtepia gjendet Rrug kryesore ne rrugen Gjeladin Kurbaliu ne Lagjen Arberia ose rrugen per Preshev ne dalje te Qytetit te Gjilanit.

Shtepia ka qen vetum gjat pushimeve verore ne shfrytzim. Shitja behet me Marrveshje.

Mund te kontaktoni direkt ose viber
+46707353537


3010 total views, 1 today

  

Listing ID: 3445ad27955db989

Sponsored Links