Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with 'Iphone 5S' (2)

56B5C8BD-B8D3-472D-95B0-312A6637ADFB

€0

Iphone 5s

Bej ndrrim iphone 5s Me j5 ose j3 vetem samsung. Eshte ne gjendje te regullt nr telefonit 0631254718

659 total views, 0 today

IMAG0014

€120

Iphone 5s 32Gb

Iphone 5s 32gb, problem me baterin dhe kameren mbrapa… cmimi 120 fix

1776 total views, 1 today

Publiko Falas