Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Genc Ademi

  • Anëtarësuar nga: 29/01/2017

Përshkrimi

Screenshot_20170125-002919

€140

Htc m8

Shitet htc m8 ne gjende te mire…

844 total views, 1 today

IMAG0014

€120

Iphone 5s 32Gb

Iphone 5s 32gb, problem me baterin dhe kameren mbrapa… cmimi 120 fix

1614 total views, 1 today