Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€120

Iphone 5s 32Gb

  • Rruga: Gjilanit
  • Lokacioni: Rr. Gjilanit
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 29/01/2017 5:05 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMAG0014

Përshkrimi


Iphone 5s 32gb, problem me baterin dhe kameren mbrapa… cmimi 120 fix


1851 total views, 3 today

  

Listing ID: 19588e1ea855d8d

Sponsored Links