Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with 'Samsung' (5)

download

€0

Samsung

Samsung galaxy j5 eshte argjent bej ndrrim me samsung S5 kontakto ne nr t telefonit 0631254718

713 total views, 1 today

IMG-20180518-WA0000

€50

Samsung

Bej ndrrim samsung galaxy es 4 Me iphone 5s ose vetem 5 numri telefonit 0631254718

750 total views, 1 today

IMG-20180316-WA0002~2

€0

Samsung S6Edge cmimi sipas marrveshjes Nr tel 063806118...

Punon shpejt i perdorur

930 total views, 0 today

IMG-9b29804d3d7125595362276e2f80818f-V

€130

Samsung A3

Shes samsung galaxy a3 2016 po thuaj se 3 jav i perdorur bej ndrrim me samsung tjeter qmimi fiks 130 kontakto ne whatsapp ose viber […]

1099 total views, 1 today

20171206_180735

€200

Samsung s6 64gb

Telefoni esht pak i perdorur por esht i rujshum shum dhe nuk ka ndonje problem. Per informata me te hollesishme mun te lajmroheni ne nr […]

1966 total views, 0 today

Publiko Falas