Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€200

Samsung s6 64gb

 • Rruga: Bb
 • Lokacioni: Bb
 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17520
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Samsung
 • Ngjyra: Bardhë
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 06/12/2017 5:42 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20171206_180735
20171206_18051520171206_18045720171206_180345

Përshkrimi


Telefoni esht pak i perdorur por esht i rujshum shum dhe nuk ka ndonje problem. Per informata me te hollesishme mun te lajmroheni ne nr 0628534775 njejt edhe ne viber


1941 total views, 1 today

  

Listing ID: 3835a282bbb4f314

Sponsored Links