Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Berat Fejzuli

  • Anëtarësuar nga: 06/12/2017

Përshkrimi

IMG-20171212-WA0004

€280

Samsung a5 32gb samsung s6 64g

Shiten samsung a5 dhe samsung s6 ne gjendje te rregull per info ne nr0628534775 dhe ne viber

1595 total views, 0 today

IMG-f3fe54ecd65ae25080bdb561d48ad10e-V

€280

Samsung a5 32gb

Samsung a5 32g asht i ri punun shum mir per niformata ne nr0628534775 edhe ne viber

1362 total views, 0 today

FB_IMG_1512598503166

€285

Samsung a5 32gb

Telefoni asht i ri punon shum mir per info ne nr 0628534775

531 total views, 0 today

FB_IMG_1512598503166

€285

Samsung a5 32gb

Telefoni asht i ri pa perdor per info ne numrin 0628534775

606 total views, 0 today

Screenshot_20171206-231636

€280

Samsung a5 32gb

Samsung a5 32gb asht iri punon shum mir ska defekt per informate te tjera ne viber 0628534775

556 total views, 0 today

20171206_180735

€200

Samsung s6 64gb

Telefoni esht pak i perdorur por esht i rujshum shum dhe nuk ka ndonje problem. Per informata me te hollesishme mun te lajmroheni ne nr […]

1892 total views, 0 today