Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€135

2 Iphone 4s 32gb&16gb +1 iphone 4 per pjesë

  • Rruga: Bb
  • Lokacioni: Ternoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17528
  • Postuar: 01/08/2017 2:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
received_1559471784083460
received_1559471754083463IMG_0021IMG_0023

Përshkrimi


Shes dy iphone 32gb dhe 16 gb ne nje gjendje shume te mire vetem lock (çelsi) nuk ben edhe nje iphone 4 per pjese + 2 maska apo fotrolla per iphonet per kontakt ne whatsapp +381628115754


929 total views, 1 today

  

Listing ID: 18059808f630a9a6

Sponsored Links