Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth A.rexhepi

  • Anëtarësuar nga: 01/08/2017

Përshkrimi

received_1559471784083460

€135

2 Iphone 4s 32gb&16gb +1 iphone 4 per pjesë

Shes dy iphone 32gb dhe 16 gb ne nje gjendje shume te mire vetem lock (çelsi) nuk ben edhe nje iphone 4 per pjese + […]

954 total views, 0 today