Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€160

Alufellne

  • Rruga: BB
  • Lokacioni: Rahovicë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 07/05/2017 8:29 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMAG0163
IMAG0162IMAG0161IMAG0168

Përshkrimi


Alu fellne 185/60 R14 bejn per Golf 2 Golf 3 për Opel Corsa Opel Astra
Jan ne gjendje te rregullt dhe gomat jan shum te mira
Të interesuarit mund te lajmrohen ne nr.+38163421661


1098 total views, 1 today

  

Listing ID: 704590f8394f4032

Sponsored Links