Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,700

Shitet Vetura

  • Rruga: Zenel Ajdini
  • Lokacioni: Preshevë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 17/05/2017 5:42 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMAG0142
IMAG0140IMAG0139IMAG0145IMAG0143IMAG0144IMAG0151IMAG0152IMAG0148IMAG0147

Përshkrimi


Renault Clio 1.5 dci
Viti 2007
63 kw
Klima Automatike
Vetura është e ardhur nga Zvicrra dhe është ne gjendje të rregullt.
Të interesuarit mund te lajmrohen në nr.+38163421661


1088 total views, 2 today

  

Listing ID: 305591c8b6fc09f5

Sponsored Links