Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€86,000

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Mati 1
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 10/03/2017 5:56 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
8-50
1-1022-973-884-865-886-847-74

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

Banesë 83m2 Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, SHITET E MOBILUAR, ka mobilje ekstra dhe është në katin e X-të (kati i parafundit).

Per vetem;86.000 euro

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor
2. Garazha me DEPO (të përfshira në çmim)

Përmë shum info.Fcb Bellça Patundshmëri mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*n


979 total views, 2 today

  

Listing ID: 48458c2bf648e54c

Sponsored Links