Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Vellezerit Frasheri
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 20/11/2017 3:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
18639-500x313
473074-500x313644551-500x313862804-500x313557686-500x313573627-500x3138025-500x313896502-500x354415272-500x354201272-500x354

Përshkrimi


Agjensioni per Patundshmeri Bellça Presheve ofron për shitje;

Banesa Perfekte në Proces të Ndërtimit me Oferta

Befasuese.

Ejani dhe Befasohuni Ne Rrugen “Vellezerit

Frasheri” apo tek Lagja “Llapinca E Re” Perball

Universitetit te Novi Pazarit dega ne Preshevë

Banesat jan me keto dim.

Banesa-61m2 me kete renditje;

Qendrim Ditor

Kuzhin-Tryezari

1-Dhom te gjumit

1-Banjo-WC

1-Depo

Banesa 90m2 me kete renditje;

Qendrim Ditor

Kuzhine-Tryezari

2-Dhoma te Fjetjes

1-Banjo-Wc

1-Garderober

Banesa-105m2 ka kete renditje;

Qendrim Ditor

Kuzhine-Tryezari

3-Dhoma te Fjetjes

1-Banjo-Wc

1-Garderober

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini


867 total views, 1 today

  

Listing ID: 675a12f21b225ce

Sponsored Links