Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€69,600

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Emshir Kalabria
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 10/03/2017 5:57 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
8-52
7-761-1042-993-904-885-906-86

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

Banesë 87m2 në shitje në Emshir, Lesna Riera.
Banesa gjendet në lagjen Emshir/Kalabria, në kompleksin Riera të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Lesna, banesa është e re dhe është në katin e VIII-të. Per vetem;69.600 euro
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
2. Ballkon

Përmë shum info.Fcb Bellça Patundshmëri mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*


1691 total views, 1 today

  

Listing ID: 31258c2c0439c1ae

Sponsored Links