Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shesim Banesa

  • Rruga: Kalabria
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/02/2017 4:48 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
15977167_1381795135185374_2367261134976314662_n
15940712_1381797995185088_2756133694176546205_n15894247_1381796521851902_3560448552147496980_n15894425_1381796805185207_7315352858425752556_n15940921_1381796865185201_425691124689161934_n15976995_1381797945185093_4325413140934831074_n15977073_1381796601851894_5370284688800632621_n15977701_1381797391851815_3857987818574524814_n

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri kaper shitje Banesat ne lagjen Kalabria,Prishtine
Banesat 1,2,3 dhomesh(1+1;2+1;3+1).
Duplkesa 1 dhe 2 dhomesh(1+1;2+1).
Ofrohen per shitje banesat 1 dhomeshe(kati 3 dhe 4) ne lagjen Mati 1,Prishtine.
Lokal ne rrugen Ahmet Korenica ne lagjen Mati 1 70m2.
Lokal ne vazhdimesi te rruges B 55 m2 (afer Farmedit). perme shum info mob-0638160596 Viber-Watcap-+381637465558


1025 total views, 2 today

  

Listing ID: 5095891f70ca7f82

Sponsored Links