Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€73,000

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Lagja e Muhaxhereve
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 10/03/2017 5:59 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
5-4
1-52-53-54-57-28-1

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

Banesën 100m2 Banesa gjendet në lagjen e muhaxherëve, në kompleksin EL CONSTRUCTION I cili gjendet përballë HOTEL AFA dhe shumë afër lagjes AKTASH. Objekti është I gatshëm për banim dhe ofron shumë kushte të mira për jetesë. Banesa është në katin e VIII-të (ka lift), si dhe ka pamje shumë të bukur kah qyteti.

Per vetem;73.000 euro

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Depo (shpajz)
1. Ballkon
1. Koridor

Përmë shum info.Fcb Bellça Patundshmëri mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*
Fotografia e Bellca – Patundshmeri – Shes Blej
Fotografia e Bellca – Patundshmeri – Shes Blej
Fotografia e Bellca – Patundshmeri – Shes Blej
Fotografia e Bellca – Patundshmeri – Shes Blej
+4


1491 total views, 1 today

  

Listing ID: 2558c2c1dca74c3

Sponsored Links