Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€68,000

Banesa ne Shitje

  • Rruga: Lagja e Spitalit Prishtine
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 10/03/2017 5:59 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2-6
3-61-6

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

Banesën 85m2 Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, afër EULEX-it, te hyrja mrapa spitalit, është ndërtim I kompanisë së ndërtimit Vëllezërit Asllani, lëshohet për banim në Qershor 2017 si dhe është në katin e VI-të.

Per vetem;68.000 euro

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor

Përmë shum info.Fcb Bellça Patundshmëri mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*


938 total views, 1 today

  

Listing ID: 66358c2c259c1232

Sponsored Links