Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Bëjmë transportin e automjeteve nga Zvicra për në Bujanoc dhe Preshevë.

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 03/02/2018 7:41 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1
234

Përshkrimi


●VS – Export●
Bëjmë transportin e automjeteve nga Zvicra për në Bujanoc dhe Preshevë.
Gjithashtu bëjm doganimin e automjeteve nga e gjithe Europa
?+38162409008
?+381631819099
?+41787116950
Viber-Watssap
?https://m.facebook.com/Vs-export-511162679275713/


1173 total views, 1 today

  

Listing ID: 4835a7567af06dbd

Sponsored Links