Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth admin1

  • Anëtarësuar nga: 26/01/2017

Përshkrimi

ara 1.1.1.1

€0

Ofroj ne Shitje Troje – Banesa & Lokale Agjensioni per patundshme...

Ofroj ne Shitje Troje – Banesa & Lokale Agjensioni per patundshmeri “OKI” Presheve Tek ne mund te gjeni troje,banesa,lokale me madhesi te ndryshme pasi qe […]

2785 total views, 0 today

36199923_1752376138183064_7919091057193648128_o

€0

mercedes c 220 cdi diesel viti 2009

mercedes c 220 cdi diesel viti 2009 062509106

828 total views, 0 today

36188871_1752381898182488_2305199618817785856_o

€5,200

Mercedes

Mercedes benz viti 2003 cmimi 5200 ewro nr i telefonit 0638981590 1 vjet rigjistrim

1230 total views, 0 today

36228726_1752388074848537_986183559846821888_n

€0

pjes per opel zafir

pjes per opel zafir 0628371504

1221 total views, 0 today

11

€0

Shitet kotlla 90kw

Shitet kotlla 90kw Ne gjendje perfecte Qmimi sipas marveshjes Nr.tel:0637582427

837 total views, 0 today

36228283_1752394001514611_4430383225386303488_o

€400

hitet Mercedes 190 benzinins

Shitet Mercedes 190 benzinins pa regjistrim qmimi 400 euro 0638437472 per info

796 total views, 2 today

autohencoj

€0

AutoHencoj

Shesim te gjitha llojet e veturave , si dhe japim me qera veturat rent a car ne tere rajonin me cmime me konkuruese ne treg

917 total views, 2 today

zojt

€5

Shiten Zojt e mishit

Shiten zojt e mishit çmimi 5€ per cop te interezuarit mund te lajmrohen ne tel 0631310344

1929 total views, 0 today

29244308_1644295898991089_5031971542121054208_n

€0

Shitet Rashofi plus furra me boc

Shitet rashofi plus furra plus boca me plin qmimi sipas marveshjes per ma shum iformata na kontaktoni 0628462718

1144 total views, 0 today

fad2

€0

Fadili Transport

Fadili Transport gjindet në zvicër deri me 08.02 2018 Bëjm bartja e mallrave dhe veturave nga Zvicra. Prej 01.02.2018 fillon linja Preshev ARAU me mini […]

1832 total views, 0 today

received_2037401346532393

€75

Në shitje Partner 351

Në shitje Partner 351 në gjendje të rregullt Shpata 40 cm Çmimi 75 eu Nr 063 123 19 38

1098 total views, 0 today

received_2035775493361645

€75

Shitet sharra Dolmar ne gjendje te rregullt

Shitet sharra Dolmar ne gjendje te rregullt Ka 25 dhemb ne zingjir 75 eu Nr 063 123 19 38

1127 total views, 1 today

1

€0

Bëjmë transportin e automjeteve nga Zvicra për në Bujanoc dhe Preshevë.

●VS – Export● ✔Bëjmë transportin e automjeteve nga Zvicra për në Bujanoc dhe Preshevë. ✅Gjithashtu bëjm doganimin e automjeteve nga e gjithe Europa ?+38162409008 ?+381631819099 […]

1091 total views, 0 today

27540141_1605865746167438_7596081039834229649_n

€0

Shitet varsja me gjith komod

Shitet varsja me gjith komod 0628605380

783 total views, 0 today

led

€300

Shitet reklama per reklamimin e firmave tuaja

Shitet reklama per reklamimin e firmave tuaja Çmimi 300eu fiks inf nr 0621633505

1114 total views, 0 today

tr1

€0

IMT 539

Shitet traktori IMT 533 ne gjendje shum te mir Lokacioni Ternoc Çmimi qmimi sipas marvshjes 0628784370

1406 total views, 0 today

16344252_1356469494373505_1866833312_n

€100

Shitet Laptopi Asus mini

Shitet Laptopi Asus mini ne gjendje perfektee Laptopi punon super pa asnje defeket Specifikat: Cpu Intel dual core 1.67ghz Ram 2gb Ram Hdd SSD HDD […]

858 total views, 0 today