Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Bellça Patundshmëri

  • Rruga: Ulqin
  • Lokacioni: Ulqin Mali i Zi
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 29/01/2017 4:15 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
15823228_351165778602506_6267703528485072073_n
15826152_351165611935856_1825465857316191116_n15826343_351165598602524_3049850616957784229_n15826378_351165698602514_8582293861771089227_n15826401_351165828602501_7185814024835535302_n15871933_351165605269190_5408974245108951573_n15873530_351165798602504_1676048706425615367_n15894272_351165801935837_5422465463254229275_n15940613_351165838602500_5381834799228811729_n15940782_351165738602510_507811841712411578_n

Përshkrimi


Bellça Patundshmëri Tashme kemi filluar me shitjen e banesave ne Ulqin

La Dolce Vita Residence Ulqin – Banesa per shitje ne plazh te madhe te Ulqinit.

Projekti përmbahet nga 2 pallate me etazhitet Perdhes +4 kate , ku ne secilin kat do te ket nga 3 banesa me siperfaqe nga 45m2 – 53m2, në total 30banesa apo 15 banesa per chdo pallat.
Pallatet do te jen te pajisura me ashensor, pishin, parking.
Pallatet gjinden rreth 500m nga hoteli Otrant(Pllazha e Madhe) dhe rreth 2km nga qendra e Ulqinit.

Me teper fotografi dhe informata gjat ndertimit mund te shifni duke vizituar faqen ton te Facebook .

Na kontaktoni permes Fcb Bellça Patundshmëri apo ne numrat e mob.0638160596 apo viber-watcap-+381637465558 Ju flm per Besimin


1719 total views, 2 today

  

Listing ID: 233588e0b83b4672

Sponsored Links