Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0638160596' (20)

16522732_1186780034750463_680305123_n

€1

Troje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Truallin 1350m2 ne St.Hekurullor ne Presheve ne Rr…Radnicka Trualli posedon Infrastrukturen e nevojshme si..Rrug Uje Rrym Kanalizim Leje Ndertimi po […]

981 total views, 1 today

16473474_142953169547473_3685842966074230364_n

€1

Troje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Truallin 1800m2 ne St.Hekurullor ne Presheve ne Rrugen Kryesore Preshevske Brigade Trualli posedon te gjithe Infrastrukturen e nevojshme si.Rrymen Ujin […]

908 total views, 1 today

16298594_131913250651465_898414319200725053_n

€1

Shesim Banesa

Bellça Patundshmëri ka ne shitje Banesat ne qender te qytetit me saktesisht te ish fabrika e bukes ne Gjilan . Banesat jane ne ndertim e […]

1688 total views, 1 today

14662466911466246691-3662

€1

Shesim Banesa

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Banesat ne Gjilan Afre Vive-s se re Banesa jane të dimensioneve të ndryshme prej 93m2,95.4m2,99.8m2,119.6m2,130.4m2. Objekti eshte P+7 Kat është […]

908 total views, 1 today

14361190991436119099-0094

€1

Shesim Banesa

Bellça Patundshmëri ka ne dizpozicion keto banesa ne Fushe Kosove Banesat te cilat gjinden ne katin e dyte posedojn kete renditje: a) 94m2 b) 88.26m2 […]

883 total views, 1 today

14472669441447266944-8225

€1

Shesim Banesa

Bellça Patundshmëri ka per shitje Banesen ne Lagjen e Muhaxhereve. Banesa ka siperfaqe prej 110.8m2. Banesa eshte ne katin e pare dhe eshte e banueshme […]

883 total views, 1 today

15977167_1381795135185374_2367261134976314662_n

€1

Shesim Banesa

Bellca Patundshmeri kaper shitje Banesat ne lagjen Kalabria,Prishtine Banesat 1,2,3 dhomesh(1+1;2+1;3+1). Duplkesa 1 dhe 2 dhomesh(1+1;2+1). Ofrohen per shitje banesat 1 dhomeshe(kati 3 dhe 4) […]

1012 total views, 1 today

14553067011455306701-774

€1

Shesim Banesa

Bellca Patundshmeri ka për shitje banesën në Prishtine ndërtim I vjetër, te Sach Caffe, në Pejton , Kati 3, me përbërje, me dokumente 67 m2, […]

1090 total views, 1 today

15253636_1128985200529947_6848524460955058806_n

€1

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka per Shitje Shtëpin në rr.Zenel Ajdini n.8 Shtëpija posedon 2 Lokale Garazh Oborr Kati 1 posedon 1 sallon Kuzhin Banjo Wc kati […]

1017 total views, 1 today

15433792_1080399452088651_8214728801468281177_n

€1

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri kanë shitje Eco Shtëpin ( Minergie Haus) Me Extra Çmim Trualli =320m2 Perdhesa:1 Sallon me kuzhinë 1 dhomë fjetje 1banjo 1 depo 1 […]

903 total views, 1 today

15589765_1051373084991288_3919673626981792530_n

€1

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri Shet Shtëpin në rr.Rinisë-12 Shtëpija posedon +1 Shtëpi ndimse egziston mundësija e ndrrimit me Truall apo Banes përmë shum info në mob.0638160596 Viber-Watcap-+381637465558

1812 total views, 2 today

16142396_1085228651605731_8758554446540067758_n

€1

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Shtëpin ne Rr. Mare Llonçar n.8 Shtëpija Gjindet perball Rtv Presheva Shtëpis së Shëndetit S.Policor Caffeterive XL-1 XL-2 Shpija Jon […]

1024 total views, 1 today

14767168881476716888-0762

€1

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka ne shitje shtepine ne Lagjen e Spialit( afer shkolles fillore Pavarsia ) Shtëpia është tre katëshe. Në objekt janë të përfunduara vetëm […]

986 total views, 1 today

14439598711443959871-2265

€1

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka për shitje shtëpite në Lagjen ”Nic”, rrugës Prishtinë-Ferizaj perballë Bau Market. Shtepitë janë në ndërtim e sipër dhe kanë siperfaqe 202m2. Kjo […]

1190 total views, 1 today

14363559341436355934-6312

€1

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka per shitje shtepin 2 katshe e cila gjendet,te stacioni i autobusave, Rr. Shaip Mustafa, Shtepia eshte ne gjendje te banueshme 90% Shtepia […]

2445 total views, 1 today

14363572521436357252-8856

€1

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka ne shitje nje shtepi ne Prishtine ne lagjen Qendresa , eshte nje shtepi moderne e cila plotson gjitha kushtet per banim,Shtepia me […]

2159 total views, 3 today

16299168_131928303983293_6004973014041395178_n

€1

Troje

Trualli n.01 Bellça Patundshmëri ka shitje 95.53 ari per reth rruges kryesore Gjilan – Prishtine Per ball Rafunes. Dokumentacioni eshte I rregullt. Cmimi sipas marveshjes […]

1100 total views, 1 today

15823228_351165778602506_6267703528485072073_n

€1

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri Tashme kemi filluar me shitjen e banesave ne Ulqin La Dolce Vita Residence Ulqin – Banesa per shitje ne plazh te madhe te […]

1636 total views, 1 today

16395942_1179730935455373_1453119635_n

€1

Bellca Patundshmeri

Bellca Patundshmeri Ka per Shitje Banesen 70m2 ne Qender te Qytetit tek Selia e PVD.se Kati i 2 Banesa ka 1 Sallon 1 Dhom Fjetje […]

2023 total views, 1 today

15590577_1049004638561466_496433706171336867_n

€1

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri kapër shitje Troje Shtëpi Lokale Banesa në Preshevë-Prishtinë-Gjilan Fushë-Kosovë-përmë shum info rreth Ofertave tona ose keni të njejtat për Shitje vizitoni Fcb Bellça […]

1695 total views, 1 today

Publiko Falas