Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

BMW E46 318

 • Lokacioni: Prishtinë
 • Shteti: Kosov
 • Qyteti: Tjetër
 • Kilometrat: 230000
 • Viti: 2000
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 19/04/2018 3:42 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-b6e208de46cfd0b95cb25b9bb0ec230e-V
IMG-989fa56c891a7ab628b2daecd00772c6-VIMG-2dbe1e4271fd185a32caee5d71931091-VIMG-e5715914e6eb4005d22f02d9b5f50e2e-VIMG-c6c450583bf6be7e2ef6cc74155efc92-VIMG-495a2c5636a63e691ade5baa622bb0e6-VIMG-99df87fb80cecb6fd262cd28ca901180-VIMG-bc656083b1c96d1a34e652ed480ee991-VIMG-39aaef88e9875466905f77c54446dbb3-VIMG-4a6e69a5a81b7dfccb60702577a12d5d-V

Përshkrimi


BMW e 46 318 Benzin viti 2000 Automatik

Ka klime, kuke, dy qelsa, radio me 6 CD, me goma dimri, drita mjegulle, dritaret e para elektronike, ABS, ASC, pasqyret elektronike, etj.

Vetura eshte e importuar nga Gjermania dhe eshte ne gjendje teper te mire teknike. Pa dogane. Fellnet i kam ne Gjermani qe mundem me i pru.

Per informata, +383 44 377 970 ose +383 44 234 119, Prishtine, Kosove

Çmimi sipas marreveshjes.


2263 total views, 1 today

  

Listing ID: 1105ad8b8d44e7a9

Sponsored Links